BUSINESS

شهروندی ترکیه

شهروندی ترکیه Posted On
Posted By Steffy Alen

شهروندی ترکیه عبارت است از اخذ تابعیت ترکیه توسط یک فرد خارجی که ارتباط تابعیتی با دولت جمهوری ترکیه ندارد. اتباع خارجی که پنج سال بدون وقفه در ترکیه اقامت داشته باشند، تبعه ی خارجی که با یک شهروند ترکیه ای ازدواج کرده و 3 سال از ازدواج آنها گذشته است و اتباع خارجی که در کشور ترکیه به میزان مقرر در آخرین قانون اداره مهاجرت اقدام به خرید ملک در ترکیه کرده اند، میتوانند برای اخذ شهروندی ترکیه اقدام کنند.

اتباع خارجی میتوانند با خرید ملک با ارزش 400 هزار دلار و تضمین به عدم فروش ملک به مدت 3 سال همچنین با ایجاد سرمایه ثابت به مقدار 2 میلیون دلاردر ترکیه برای اخذ شهروندی ترکیه اقدام کنند.

چگونه میتوانیم برای اخذ شهروندی ترکیه اقدام کنیم؟

روش مطمئن و تضمینی برای اخذ پاسپورت و شهروندی ترکیه | ستاره

برای اخذ تابعیت ترکیه باید به اداره استانی جمعیت و شهروندی این کشور و گاهی در موارد استثنایی به وزارت کشور ترکیه مراجعه کرد. برای ارائه ی درخواست اخذ شهروندی ترکیه از خارج از ترکیه می توان به نمایندگی و یا سفارت های ترکیه مراجعه کرد.

درخواست شهروندی ترکیه می تواند توسط خود شخص یا از طریق وکیل وی ارائه داده شود. ابتدا فرم ابراز درخواست برای شهروندی ارائه داده شده و فرآیند تکمیل مدارک در مدت زمان مشخص شده آغاز می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی اخذ شهروندی ترکیه می توانید به وبسایت https://www.melares.com/fa/turkish-citizenship-by-investment  مراجعه کنید.

Related Post